سلام من مرضیه هستم، چند بار کون دادم واقعا سخت بود دوست دارم از جلو یکی کوسم رو جز بده کس بدم الانم اینجا هستم براتون چند تا داستان سکسی بزارم حال کنیم

آمریکا تغییر رژیم ایران است

Posted on: Квітень 9, 2006

سایت ضد جنگ “ antiwar

حتی بدون حمایت بین المللی

آمریکا تغییر رژیم ایران است

 
 
 
 

 

سایت خبری antiwar(علیه جنگ) درتفسیر پیرامون مناسبات ایران وامریکا، در شماره شنبه شب گذشته خود( دو شب پیش) نوشت:

با توجه به مسیر 3 ساله که ایران درعرصه فعالیت‌های اتمی طی کرده، کنگره امریکا نقشه تعویض رژیم ایران را دارد. ما درحال حاضر مشغول بمباران افکارمردم امریکا علیه ایران هستیم، با این توجیه که ایران تهدیدی است اتمی برای امریکا. این درحالی است که از سال 2001 تاکنون ما حدود 300 میلیارد دلار هزینه نظامی عراق و افغانستان کرده ایم. پول را ازدست داده ایم اما امن امریکا را تقویت نکرده ایم. اکنون چنان فضائی درامریکا بوجود آمده که اگر کسی در مخالفت با حمله به ایران سخنی بگوید ضد ملی و مخالف امنیت تلقی خواهد شد. ما نمی توانیم به مردم بگوئیم بوی جنگی سراسری در خاورمیانه را استشمام می‌کنیم. دعا می‌کنیم این درک ما غلط باشد. به ما می‌گویند شما در مقابله تروریسم و القاعده نرمش نشان می‌دهید. باید از اسرائیل  و وطن دفاع کنیم و پشتیبان ارتش امریکا باشیم. به ما می‌گویند همه اینها یعنی دفاع از دمکراسی و آزادی و ایران در برابر همه اینها ایستاده است. بادکنک ایران را در حد دشمن بزرگ باد کرده اند. دشمنی که می‌خواهد به ما حمله کند. قطعنامه کنگره امریکا امکان این تبلیغات را فراهم ساخت. طولی نخواهد کشید که امریکا، حتی بدون حمایت بین المللی سیاست تغییر رژیم درایران را دنبال خواهد کرد. متاسفانه همچنان حمایت از ذخائر “نفتی ما” و بر سر کار آوردن دولت‌های طرفدارما پایه اصلی تفکر دو حزب جمهوریخواه و دمکرات امریکاست. این پایه فکری به ما می‌گوید ایران تهدیدی بزرگتر از عراق برای امریکاست. تهدیدی که نباید آن را نادیده گرفت. کشوری که حتی می‌خواهد مجهز به سلاح اتمی شود و رئیس جمهورش خواستار نابودی اسرائیل است.

هیچکس نمی خواهد در امریکا بپذیرد که اشتباهات ما از سال 1953 آغاز شد. یعنی از برکناری دولت منتخب و حمایت از شاه. ما این حمایت را تا سال 1979 ادامه دادیم و حتی برای آنها اولین مرکز راکتور هسته ای را برپا کردیم.

فعلا دولتمردان کنونی امریکا از نظرات مورخ اسرائیلی “مارتیم ون کرولد” پیروی می‌کنند که می‌گوید: واضح است که ایران دارای سلاح اتمی نیست، اما من می‌دانم که اگر آنها درحال درست کردن این سلاح نباشد، دیوانه اند!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

کلمات کلیدی

Advertisements
%d блогерам подобається це: